Aby byly účty za provoz domu nižší


Nikomu neuniklo jak se zvyšují ceny za energie. Svítit a topit potřebujeme všichni a tak je jasné že energie musíme využívat i když se zvedají ceny. Spousta lidí si nechala na střechu nainstalovat solární panely, které jim alespoň trochu pomohou snížit cenu za výdaje za elektřinu. Na solární panely navíc můžete za splnění podmínek čerpat dotace, čehož spousta lidí využila. Panely se hodí nejen na novostavby, ale i na staré domy.

bungalov dům

Pokud se rozhodujete že si necháte postavit dům na klíč, rozhodně zvažte nízkoenergetický dům na klíč, který můžete mít v podobě dřevostavby i zděného domu. Vybrat si můžete třeba některý z našich projektů, které jsme připravili jako bungalovy – přízemní i patrové. Bungalovy jsou velice žádané, protože vypadají hezky. Je to moderní typ domu, který vypadá dobře nejen ve městě ale i na vesnici. Spousta lidí si staví právě bungalov a navíc přízemní, aby nemuseli chodit do patra.

tepelné čerpadlo

Nízkoenergetické domy z naší projekční kanceláře jsou koncipované tak, že využívají pro svůj provoz moderní technologie – solární panely i tepelné čerpadlo. Díky tomu ušetříte jak za elektřinu tak za topení. V našich domech najdete oboje, abyste nemuseli platit tolik peněz za zálohy. Díky moderním technologiím budete mít nižší zálohy, a nakonec vám po delší době budou dodavatelé vracet peníze za energie, které jste nespotřebovali.

Nestavíme jen samotné domy, ale můžeme vám pomoct i se získáním stavebního povolení. Snažíme se, aby byla stavba pro naše klienty co nejjednodušší. Chceme abyste mohli začít bydlet co nejdřív, a když vám pomůžeme získat povolení, celá stavba se tím výrazně urychlí. Někdy je oříšek komunikovat s úřady a ne každý to zvládá. I proto nabízíme tuto možnost všem, kteří mají obavy z toho, že by sami povolení vyřídit nedokázali. Vyberte si nás pro stavbu domu, budete spokojení.