Díky internetu naplánujete dokonalou dovolenou


Cestovní kanceláře sice stále vydávají katalogy s nabídkou zájezdů, ale je to jen takový podpůrný prostředek. Je zřejmé, že pokud plánujeme dovolenou, spoléháme se zásadně na internet.
loďka na jezeře


Díky internetu můžeme předejít mnoha zklamáním. Víte, jak to chodí. Představy byly krásné a pohádkové, ale realita se velmi lišila. Cestovní kancelář totiž některá fakta upravila podle svého.


Internet je nejdokonalejším nástrojem, pokud plánujete dovolenou. A je úplně jedno, zda se chystáte na dovolenou tuzemskou, nebo plánujete nějakou vzdálenou destinaci. S internetem si naplánujete a zrealizujete dovolenou počínaje ubytováním, přes dopravu až po výběr vlastního programu. Vyjde Vás to podstatně levněji a budete mnohem spokojenější. To vše vyřešíte v čase, který by stačil na prohlédnutí jednoho katalogu cestovní kanceláře.


 


Musíte vědět, jak na to


Samozřejmě musíte vědět, jak na to. Samozřejmě první je důležitý výběr lokality. Pomůckou Vám bude klasický vyhledávat. Zobrazí Vám nabídky cestovních kanceláří. Všímejte si ovšem recenzí a komentářů, je to neocenitelná zpětná vazba.
stíhačka v oblacích


Co se týče letenek a jízdenek, můžete si vybrat cenu, která bude pro Vás nejvýhodnější. Můžete vyhledávat na serverech leteckých společností, ale také na cestovatelských blozích. Velkou výhodou je nákup online letenek.


Ubytování za rozumnou cenu? Jak jinak než přes internet. Využívejte portály jako Booking, Trivagoo. Služba AirBnB zprostředkovává ubytování také v soukromí ve sto devadesáti zemích světa.


Samozřejmostí je také volba programu. Už takové zdánlivé maličkosti jako jak je to daleko na pláž, kde vrazit na výlet, kde za kulturou, jak funguje veřejná doprava a jak je to s pronájmem vozů či kol. Najdete specializované weby, které Vám s tím vším pomohou. V Česku je to Kudyznudy, Tipynavylet, ze zahraničních webů je to TripAdvisor nebo CityGuide.