Erotické masáže rozhodně nejsou žádná nuda

Věnuje se vám živá bytost – jak by se vám líbilo, kdyby vás v masérském salónu obsluhovala překrásná dívka, s dokonalými tvary ňader a boků, s úchvatným obličejem a všemi dalšími křivkami, kdybyste věděli, že je to naprosto dokonale sestrojený robot? Mohli byste obdivovat tu vnější krásu, tu úchvatnou slupku, ale chybělo by tomu to pravé jádro – živoucí bytost. Važte si toho, že každý tělesný dotek, každý projev něhy a laskavého přístupu přichází od někoho citlivého a vnímavého, s kým si můžete popovídat, a kdo je jedinečný a neopakovatelný a žije odlišný život, než vy.

hezká dívka

Ňadra, boky, hýždě, obličej – přirozenou touhou každého z nás je vnímat krásu v komplexním měřítku, kdyby byla dívka zohyzděná či zmrzačená a přesto se nám věnovala s maximálním úsilím uspokojit naše potřeby, nikdy by to nebylo ono. Dokonalost spočívá v propojení krásy duševní (niterné) a tělesné. Teprve tehdy mají erotické masáže Praha hluboký význam a dovedou nás naplnit vším, co od nich očekáváme.

krásná tvář

Nestyďte se projevit své hluboko uložené touhy a potřeby – masérky jsou připravené na to, reagovat na vaše potřeby, pochopitelně v rozumných mezích, které akceptují obě strany. Jedním z cílů erotických masáží je otevřít vaše nitro, popustit uzdu vaší fantazii a dopřát si rozkoš, po jaké toužíte a chcete ji prožít. Neostýchejte se dívku oslovit a požádat ji, aby se vás dotýkala na vašich erotogenních zónách, byť se někomu zdají hloupé. Někomu dělá dobře hlazení ramen a zátylku, přejíždění rukou ve vlasech, jiný preferuje doteky dívčí dlaní na břiše či na prsou, někdo je v extázi, když se na něj položí masérka celým tělem, jinému imponují dívčí chodidla, rád si je prohlíží a užívá si techniky footjob, jiným mužům vyhovuje masáž prostaty, někdo dokáže vyvrcholit s prstem zabořeným v pupíku, zkrátka každý z nás preferuje něco jiného a dokáže si užít a nasměrovat sexuální energii originálním způsobem.