Levné mobilní domy

V České republice vzrostly nemovitosti za poslední dva roky o dvojnásobek a mladí lidé na ně nedosáhnou. Většina nemovitostí je na rekordních částkách a mohou si je dovolit pouze bohatí. Bohužel s tím Česká republika nic nedělá a ceny se neustále zvyšují. To není ani řeč o tom, jak se zvýšila úroková sazba u hypoték. Nyní už lidé musí žít pouze u svých rodičů, v nehorázném pronájmu, nebo zvolit nejlepší cestu a tou je mobilní dům.

mobilní dům

Dřevěné mobilní domy jsou velice oblíbené a to nejen u nás, ale spíše v zahraničí. Původně tyto domy přišly z Ameriky, kde je lidé využívali při stěhování za prací. Ovšem v České republice se s mobilními domy většinou nehýbe a necháte si je přímo usadit. Tyto domy se dělí na sezónní a celoroční užívání. Jejich pořízení je od statisíců až po miliony a bude jen na Vás, jaký si vyberete. Domy se prodávají použité, nebo úplně nové.

mobilní dům

Firma, od které si dům koupíte, Vám dům nejen přiveze, ale také usadí, na předem nachystané místo. O úpravu pozemku se postará firma sama a nebudete tak mít žádnou práci. U každého domu, který firma prodává, se můžete podívat na užitkovou plochu, zda je celoroční a také na to, zda je nový, či použití. Samozřejmostí je přesně rozepsaná výbava domu a také materiál, ze kterého je dům vyrobený. Také se můžete podívat, zda je dům skladem, nebo zda se musí objednat. Pokud Vám nebudou stačit fotografie, které jsou na internetu, tak se můžete podívat na mobilní dům osobně. Tato firma má prodejny v Brně, v Hradci Králové a také v Praze, kde si domy můžete prohlédnout. Vždy je však dobré se podívat, kde je daný dům umístěný. Pokud budete mít nějaké otázky, tak Vám firma ochotně pomůže a zodpoví je.

Jestliže tedy už nechcete bydlet u rodičů a máte toho po krk, tak zvolte mobilní dům. Nebudete litovat a budete bydlet stejně kvalitně, jak ov cihlovém domě.