Peníze, peníze, peníze…

https://lego.heureka.cz/lego-technic-42070-terenni-odtahovy-vuz-6×6/ xml:lang=“CS-CZ“>Potřeba peněz nemusí vzniknou jen chutí jet někam na druhou stranu planety. Může to být chatka, vůz, nebo jen nutná oprava střechy. Je úplně jedno, nač jsou peníze potřeba, když je nemáme a nevíme si rady, kde a jak je sehnat. Zde, v tomto mini článku se to dozvíte. A nebojte se, do banky vás nepošlu. Vím by vás asi poslali oni, a to k čertu.

bankovky

Takže máme fiktivní situaci, že potřebujete peníze, a to větší částku. Nemíní tím dvě stovky na pivínko, ale částku, která je vícemístná. Tyto penízky můžete získat poctivě a nepoctivě. Tu druhou možnost nemohu doporučit z etických důvodů a také proto, že by mohli zavřít s vámi i mne. Vy musíte zkoušet pouze tu první možnost. To znamená, poctivou cestou. Těch je více a jsou značně klikaté. Pokud vynecháte příbuzné a kamarády, stejně by to nevyšlo, zůstane vám jedině banka. Ale slíbil jsem, že tam vás posílat nebudu. Je k tomu více důvodů. Za prvé je to složité papírování, za druhé to všechno u nich dlouho trvá, za třetí je to nepřehledné za čtvrté…

Dost. Nebudeme to dále pitvat a podíváme se rovnou na tu poslední možnost, která, jak se zatím projevuje, je naprosto dokonalá.

Je to totiž americká hypotéka bez doložení příjmu. Ano, skutečně nemusíte nic dokládat, ale o tom později.

mince

Společnost, která tímto způsobem půjčky poskytuje si zakládá především na rychlosti, a to je jeden z mála důvodů, proč netrvají na nějakém potvrzení od někoho, kdo vám jen prokáže laskavost tím, že sdělí fakt, že si poctivě vyděláváte.

V dalším jednání v podstatě není ani třeba dalších složitých machinací, odpadá papírování a vy vlastně nemusíte běhat někam, kam se vám nechce a kde by se vše jen zdržovalo. Společnost půjčuje peníze ihned po podepsání smlouvy, žádné do dvou let máte na účtu peníze, jak to chodí jinde. Většinou je dostanete týž den. Maximálně druhý. Nuže, nezkusíte to?