Tričko jako módní trend

Na tričko jsme si navykly jako na zcela běžnou součást naší šatní skříně. Tuto sezónu se však tričko stává extra módním kouskem. Společně s tričkem se s vašimi kousky podaří vytvořit zajímavé kombinace. S jednoduchým bílým tričkem, které patří do základní výbavy našeho šatníku, dokážeme skvěle odlehčit každý outfit a ubrat mu tak na strohosti a strojenosti. Bílé tričko můžete například:
ü  obléknout pod sako
ü  vzít ke kostýmu
ü  sladit se sukněmi všech možných střihů
dívka na silnici

Loga na tričkách

Na tričkách budou letos vládnout rozličné nápisy, loga, slogany a vůbec vše spojené s rockovou tematikou, a to všechno ve stylu devadesátých let. Můžete tedy na hrudi nosit veliké logo, které budou všichni poznávat na dálku. Navíc se budou skvěle doplňovat s dalšími výraznými potisky a vzory na tričkách.

Nápisy

Nápaditě například vypadají taková trička se vzkazem, anebo sloganem. Taková trika potom vypadají senzačně, když se zkombinují s elegantními ženskými kousky, jako třeba rozevlátá sukně, či kalhoty s puky. K tomu si nazujte lodičky a trendy look je na světě. Tyto trička jsou například efektní s metalickými odlesky, nebo v černobílé kombinaci. V takých kouscích budete působit jako rocková hvězda. Když si k němu oblečete ještě koženou, anebo pouzdrovou sukni, budete vypadat opravdu báječně. Anebo zkuste spojit jednoduché tričko kupříkladu s výraznými kousky, jako je leopardí kabátek a červené kalhoty.
triko s fotkou

Nepřeberný výběr triček

Na trhu jsou v nabídce tisícovky triček, od těch punkových, až po trička v retro stylu. Dostupné jsou úžasná, zajímavá a barevná trička, které se stanou jedinečnými kousky vašeho šatníku. Co kus, to je originální skvost. K sehnání jsou například i trička nějaké staré dobré punkové kapely, která stála u zrodu celého punkového hudebního světa. Vybírat trička můžete z celé řady modelů a vzorů.