Úleva od finanční tísně

Každý tento stav známe. Přijdeme domů a zjistíme, že nemáme co jíst, musíme zaplatit spoustu účtů, nakrmit rodinu a zaplatit splátky či leasing. I přesto že vyděláváme dostatek peněz nedá se říct, že bychom měli peníze navíc. Určitým řešení je získat půjčku. Tu však není příliš jednoduché získat. Často musíme být bez dluhů, měli bychom mít nemovitost, která nám poslouží jako ručení a dobré zaměstnání pro úhradu všech splátek.
tabulka a tužka.jpg

Bankovní společnosti zkrátka neposkytnou úvěr každému. Svým způsobem je to dobře. Jednak mají stanovené kvóty Českou národní bankou, která omezeným uvolňováním peněz bojuje proti inflaci a také se banka chrání od případných ztrát. Pokud by totiž klient nebyl schopen půjčku splácet mohlo by se úvěr stát nedobytnou pohledávkou a banka by přišla o své finanční prostředky.

Ideálním řešením pro získání hotovosti je rychlá půjčka. Tu většinou poskytují společnosti, které nevlastní bankovní licenci, a tedy nepodléhají přísným pravidlům, které udává ČNB. Můžete tedy získat finance bez kontroly registru dlužníků, bez zástavy, bez ručitele a bez zdlouhavého vyřizování. Pokud se nechcete zadlužovat v rámci bank, které budou chtít neustále dokládat účel na využití finančních prostředků je ideální řešení nebankovní půjčka.

Je však zapotřebí se mít na pozoru. Takové půjčky bývají často pastí na finančně negramotné zákazníky, kteří nečtou smlouvy ani malá písmena a potom se pouze diví kolik z požadované částky přeplatí na úrocích.

Rychlá půjčka je vhodná v případech, kdy potřebujeme překlenout nepříznivé období nebo splatit jiný úvěr.
úspory ve sklenici.jpg

V rámci půjček nám společnosti vycházejí vstříc, kdy nabízejí jak fixní úročení ale i odložené splátky. V rámci fixních získá dlužník možnost zajistit si stabilní úrokovou sazbu na určitou dobu, která odolá i inflaci. Oproti tomu odložené úročení je vhodné, jestli se potýkáme s finančními potížemi, tehdy se nejprve můžeme vypořádat se svými dluhy a až po určitém období svůj dluh splatit.