Únik tepla z domu

Žijeme ve středním podnebném pásu, kdy se musíme rozhodně dbát na to, abychom byli správně připraveni. Rozhodně nesmíme zapomenout ani na zateplení.

Únik tepla z domu

Proč zateplit dům

Každý rok k nám přichází zima, kdy nyní není tak silná jako v minulých dobách, což můžeme rozhodně pozorovat na množství sněhu, kterého stále ubývá a Vanové na sněhu jsou velkým zázrakem. I přes to nesmíme chladné období podcenit, protože jistě se nechcete doma oblečení klepat zimou a čekat na jaro. Velkým problémem bývá, že bohužel velké množství tepla uniká z nemovitosti ven, což ve finále není vůbec úsporné.

kuličky polystyrenu

Právě úspora v domácnosti je opravdu důležitá, protože se zde nebavíme o korunových částkách, kdy energie stojí dost peněz. Pokud se budete věnovat zateplení, tak nakonec sami uvidíte, že se tato investicemi z dlouhodobého hlediska nejen finančně vyplatí. Bude Vám doma totiž mnohem větší teplo. Určitě záleží, jakým způsobem topíte, protože každý má jinou výhodu a stojí více či méně peněz. A proto není na škodu odborná konzultace, protože specialisté přesně vědí, co se dá v přesně v dané případě dělat a docílit nejlepšího řešení.

Monitoring

Odhadem nikdy přesně nevíme energetickou třídu nemovitosti, protože jen tak se přesně nedá určit, kde a v jakém množství teplo uniká pryč. Ovšem tyto základní informace jsou klíčové, protože nám slouží k tomu, abychom nakonec docílili skvělého výsledku. Kompletní monitoring můžeme provádět za pomocí osvědčené termovize, jenž funguje opravdu nádherně a budete mít veškeré informace naprosto přehledně k dispozici.

dřevěný teploměr

Tyto zatížení jsou na velmi vyspělé úrovni, kdy se jedná o kameru, která přesně zaznamenává teploty, což je pro takové využití naprosto ideální. Často se využívá i dalších snímačů, které třeba zaznamenávají rosný bod, přičemž se dá provést kompletní analýza. Tato společnost se své práci věnuje opravdu pečlivě, což jenom potvrzují spokojení zákazníci. Na výběr máte z několika balíčků, kdy obsahují různé služby. Je jen na Vás, který Vám vyhovuje nejvíce, protože ke každé situaci přistupují s největší pečlivostí.