Úsporné světelné zdroje pro všechny

Opravdu kvalitní osvětlení si zaslouží každý prostor. Nejen doma chcete svítit kvalitně a přitom úsporně, ale také kanceláře, dílny a další prostory si zasluhují kvalitní a přitom úsporné osvětlení. My Vám přesně takové osvětlení nabízíme. V naší široké nabídce najdete světelné zdroje vhodné jak do domácnosti, tak do kanceláře či dílny.

U nás najdete světelné zdroje lineární i kruhové. Lineární světelné zdroje využijete všude, kde potřebujete svítit po dlouhou dobu a neuškodí jim ani časté spínání. I přes jejich opravdu velký výkon mají nízký příkon a pomohou Vám ušetřit na spotřebě elektrické energie. Kruhové světelné zdroje najdou své uplatnění v interiérech, kde není mnoho místa pro velké neskladné lustry, ale potřebujete tam mít i přesto dostatek světla. Jde o světelné zdroje, které se vejdou i to velmi úzkých, nízkých světel a přitom dokonale osvětlí prostor.
Ať už tedy hledáte světelné zdroje lineární či kruhové, v naší nabídce je zajisté najdete v té nejvyšší kvalitě od spolehlivých a lety prověřených světových výrobců za velmi příznivých cenových podmínek v nejrůznějších provedeních, s různou wattáží i paticemi. Před výběrem světelného zdroje je důležité si nejprve zjistit, jaký druh přesně potřebuje přímo Vaše osvětlení. Pokud si nevíte rady, můžete se samozřejmě obrátit na nás a my Vám rádi s výběrem pomůžeme. Kromě toho, jakou potřebujete patici, wattáž a tvar, je také důležité vědět, jakou požadujete teplotu chromatičnosti daného světelného zdroje.

Zářivková svítidla jsou i v dnešní době velmi vyhledávaná svítidla pro interiér, samozřejmě hlavně pro místnosti, kde se dlouho a hodně svítí, jako jsou kanceláře, provozovny a dílny. Dnešní světelné zdroje, které se do nich vkládají, už mají samozřejmě vyšší kvalitu a spolehlivost než jejich předchůdci. Pokud chcete opravdovou kvalitu, přijďte k nám https://www.lightpark.cz/zarivkove-trubice/ a zajisté neodejdete s prázdnou.