Vybavení na kolo od trička až po kalhoty značky Craft

V posledních letech ještě více stoupá poptávka po kolech, ať už silničních, horských nebo třeba také po elektrických kolech. Ať už jezdíte na čemkoliv, jistě k tomu v budoucnu budete potřeba i náležité vybavení, takže něco na pití, lahev a minimálně tachometr a samozřejmě v prvé řadě něco na oblečení. To může být pro tento sport specifické.

kolo s košíkem

Savé tričko nejlépe z funkčních materiálů a k tomu cyklistické kalhoty craft. Vše v jedné značce ať jste samozřejmě „in“. Samozřejmě můžete volit jakékoliv značky i jejich kombinace. V jednotné značce se to volí nejčastěji proto, že materiály se chovají stejně a barevně se můžete lépe zkombinovat nebo si vybrat výrobky se stejným motivem.

kolo příroda

Rozhodně poznáte rozdíl při jízdě v normálním oblečení, ve kterém jdete třeba nakupovat a ve speciálním.

Pokud sportujete už nějakou dobu, pak si jistě vybíráte ty nejlepší a nejvhodnější kousky. Rozhodně můžete v této oblasti sáhnout po značce Craft. Funkční materiály jsou splněným snem každého sportovce. Rychle sají pot, propouští přebytečnou vlhkost, mají ergonomický tvar. Využít je můžete v případě volnočasových aktivit i na rekreační nebo závodní sportování.

I při sportu můžete mít pohodlí. Zejména kalhoty se vybírat podle střihu, vystýlky, ale také podle toho, jak celkově sedí nebo vypadají. Všechno do sebe musí zapadat a být ladně sladěné, jedině tak si můžete užít skvělý pocit z každé jízdy, ať už při náročném tréninku nebo při volnočasové vyjížďce.

Některé druhy mají speciální vložku, která má zabránit otlakům a bolesti v oblasti kolem našich zadních partií. Řekněme si to upřímně, není nic horšího než odjet značných pár hodin na kole a pak se ani nepostavit a doma ani neposadit, natožpak druhý den někam jet s takovou bolestí. Proto existují speciální vložky, které jsou příjemné a proti otlakům nás ochrání.

Vybírat si můžete také podle samotné délky. Někteří preferují délku pod kolena, jiní jedině nad kolena čili hodně krátkou. V tom případě jsou vhodné různé kraťasy. Záleží na vašich preferencích, vyrábí se v různých verzích i barvách, takže si každý může vybrat podle svého vlastního gusta.