Zvolte tu správnou kabelku, mé dámy

Chlap snad nikdy nepochopí, jak důležitá je pro ženu její kabelka. Chlap nemá ani tušení o tom, k čemu je taková kabelka dobrá. Protože znáte to hrozné mužské plémě. Mne osobně nebo kohokoliv jiného, na čemž zase až tak moc nesejde, protože chlapi jsou sice různí, ale všichni úplně stejní.
Chlap se na takovou kabelku podívá a co mu nejspíše vzápětí běží hlavou?
– Že je to poměrně neužitečná věc, protože se toho do takové kabelky při její velikosti přece nemůže moc vejít. Zkuste si zajít do samoobsluhy a do takové kabelky nakoupit večeři! Půl rodiny půjde spát o hladu. Kdežto i takové obyčejné igelitové nákupní tašky, to je něco docela jiného, příhodnějšího.
dvě dívky a kabelka

– Že je to nepohodlná věc. Protože se taková kabelka nosí v ruce nebo přes rameno a ani jedno z toho nemusí být pohodlné, zejména není-li taková kabelka prázdná. To už by byl přece lepší nějaký batoh, nebo nejlépe krosna. Do těch se toho vejde víc a přitom má člověk pořád obě ruce volné.

– Že je to dost nešikovné řešení, co se pořádku týče. Protože kdyby si žena stejně jako chlap dala do jedné kapsy klíče, do druhé cigarety, do třetí zapalovač, do čtvrté peněženku, po páté to a do šesté ono, nemusela by si to dávat do jediné kabelky, ve které se pak následně nejednou hodně dlouho přehrabuje, než to či ono v tom chaosu najde.

– A že je taková kabelka vlastně zbytečná. Protože když má muž tu příležitost a uzří, co tam uvnitř žena všechno má, napadne ho, že by se bez ní dalo obejít, kdyby se z ní vše, co je podle něj zbytečné, vyhodilo.


Jenže ženy nejsou chlapi.A proto tyto názory nesdílejí a kabelky si pořizují, namísto aby si hodily nějaký ranec na záda nebo si nacpaly kapsy k prasknutí.
A když už si je ženy pořizují, mohou volit mezi různými značkami, velikostmi, tvary, barvami a odstíny a logicky i cenami. Protože má každá jednoduše jiný vkus.
Kabelky jsou nejednou krásné, a to dokonce i ty, jež nestojí hromadu peněz. A proto platí .
dívka s psaníčky
Vyberte si, mé dámy, chcete-li. Ale o jedno bych si vás dovolil poprosit. A to i ve vašem vlastním zájmu.
Chcete-li si pořizovat nějaké ty kabelky, neberte nás chlapy na takový nákup s sebou. Je to pro nás traumatizující zážitek, vidět, jak vy, jinak dokonalé, vybíráte z tohoto sortimentu, zatímco třeba ji jenom o pár metrů vedle nabízejí takové dokonalé batohy. V nichž byste ze samoobsluhy unesly snadno třeba i celou basu piv.