Návrh vašeho nového bydlení přímo na míru

Zhlédli jste se v moderním interiéru, který jste spatřili na internetových stránkách anebo v časopise o bydlení natolik, že vám nedává spát a neustále na něj musíte myslet?

Pak není nic snazšího, než si o vašem novém nápadu promluvit s partnerem či partnerkou a někdy ho/jí možná i trošičku přemluvit ke změně bydlení. Těžce pracujete, vyděláváte peníze, volného času nemáte nazbyt, tak proč se neodměnit ve formě nového a krásného bydlení?

Navíc, pokud váš nábytek pamatuje ještě první roky manželství a vy jste přitom oslavili už porcelánovou svatbu!

nová koupelna

Nikdy není pozdě! Naopak, právě nyní si můžete váš byt přestavět či nechat přestavět ve vašem vyhraněném stylu. A ne jako v začátcích společného vztahu, kdy jste byli rádi, že jste sehnali v rychlosti různý nábytek, jen abyste se mohli nastěhovat do svého. Nebyl čas na vymýšlení, natož nechat se inspirovat módními časopisy anebo vlastní zkušeností. Dítko bylo na cestě a vy jste dali přednost tomu, abyste bydleli co nejrychleji.

Kdežto nyní – když děti vylétly z hnízda a váš byt zprostorněl a zůstala „hluchá místa“, zasloužíte si stylové bydlení tak, jak jste si vždycky představovali. Dnes nemusíte nikam spěchat. Načrtněte si společně vaši vizi a pokud si nejste jisti anebo nechte ztrácet čas plánováním, oslovte odborníky na slovo vzaté. Bytový designéři bytový architekt Evalofa tu jsou k vašim službám.

půdorys byt

Stačí, když jen nastíníte, jak si představujete nové bydlení, zda hodláte zcela vyměnit nábytek či jen obměnit, zda zachováte poměr a rozměry místností nebo hodláte některou zvětšit. Také není od věci sdělit, jaká máte přání a sny …, jaké máte záliby, zda potřebujete i prostory na vaše koníčky. To vše prodiskutujte s designérem a už se můžete začít těšit na návrh interiéru s respektem k vašim potřebám, vaší osobnosti a také věku všech členů ve vaší domácnosti.

Nechte se překvapit živým 3 D návrhem, kdy do slova a do písmene uvidíte váš byt v novém kabátku jako „na živo“!