Rádi lenošíte?

Máte děti? Tak to určitě víte, že svět dětí se odehrává většinou v pokoji na podlaze. Od prvního překulení se na bok je to bezpečnější nechat je na podlaze než riskovat pád z gauče. Někdo má přímo v podlaze vytápění, někdo pořídí linoleum a pořádný hřejivý koberec. Děti rostou, ale podlaha je stále to nejlepší místo na hraní. Stavět komíny u kostek, stavět silnice pro auta, koleje pro vláčky, kdo by se omezoval prostorem stolu? Na podlaze se dá dovádět, je-li prostor, tak můžou dělat kotouly, zkrátka podlaha je rájem pro všechny děti. Děti stárnou, ale stále podlaha zůstává oblíbenou, na podlaze se dá učit, můžou si tam číst. A víte, co stoprocentně ocení všechny věkové skupiny dětí? Sedací vak perfekt Olivové Beanbag jsou nejlepší. Hrát si a dovádět je vyčerpávající a chvilkový odpočinek na sedacím vaku nebo pytli, to dodá síly na další a další radovánky.

kostky

Ale samozřejmě nejen pro děti jsou určené sedací vaky. V práci vám to šéf asi nedovolí, ale přijít po práci domů a pohodlně se doslova vyvalit na sedací pytel. Koukat na televizi, nebo si vzít dobrou knihu anebo si i na chvilku schrupnout, to vše se dá dělat na sedacím vaku. A nejen, to. Nebudou-li někdy děti doma, hmm … Napadá vás, co by se na takovém sedacím vaku dalo všechno dělat?

dítě

Fantazii se meze nekladou. Zařizujete si svou první garsonku po odstěhování se od rodičů? Nemáte moc peněz na nákup nábytku? Sedací vaky vám plně nahradí křesla i gauč a pro kamarády, kteří vás jistě budou často navštěvovat, to bude příjemné přátelské posezení opět na podlaze, jako když jste byli děti. Na sedacím vaku najdete pohodlí jak v dětském pokoji, tak v obýváku či ložnici a není problém jej použít i venku na zahradě. Lehnout si, pohodlně se do něj zavrtět a užívat si slunečních paprsků. Rádi lenošíte? V tom případě by vám neměl alespoň jeden sedací vak v domácnosti chybět.